Často kladené otázky

Aké sú otváracie hodiny?
Spoločnosť LC Packaging môžete navštíviť od 8:00 do 18:00. Ak si želáte tovar doručiť na ďalší deň, môžete si ho objednať do 14:30.

Vyrábate aj vlastné produkty?
Až polovica všetkých produktov, ktoré v súčasnosti predávame, sú naše výroky. Máme vlastné závody na výrobu kartónových obalov a veľkoobjemových vakov a tiež vlastné tlačiarne v Európe a Afrike. Zvyšok obalov nakupujeme u našich partnerov, s ktorými máme vybudované dlhodobé obchodné vzťahy. S niektorými našimi partnermi spolupracujeme už viac než pol storočia!
Ak sa chcete dozvedieť viac o našich staniciach na skladanie krabíc, kliknite sem. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich pobočkách na výrobu veľkoobjemových vakov, kliknite sem.

Môžem vás navštíviť?
Samozrejme, ak si chcete dohodnúť termín stretnutia, kontaktujte nás. S radosťou vás prevedieme našimi kancelárskymi a skladovými priestormi. Ak si chcete prezrieť adresy našich pobočiek, kliknite sem.

Môžete mi poslať jednu z vašich brožúr?
Spoločnosť LC Packaging má množstvo brožúr, ktoré sú venované napríklad poľnohospodárstvu alebo našich veľkoobjemovým vakom. Okrem týchto brožúr máme aj brožúry o sociálnej zodpovednosti našej spoločnosti, výročné správy a brožúry o našich výrobkoch. Máte záujem o jednu z týchto brožúr alebo dokumentov? Kontaktujte nás.

Aké opatrenia vykonáva vaša spoločnosť v oblasti sociálnej zodpovednosti spoločnosti?
Neoddeliteľnou súčasťou obchodných transakcií spoločnosti, od nákupu a výroby až po personálne predpisy, je snaha o udržateľnosť. Skutočnosť, že tento princíp uplatňujeme aj v praxi je podložená certifikátmi v tejto oblasti. Viac informácií o tejto problematike nájdete na našom webovom sídle.

Kedy môžem opakovane použiť veľkoobjemové vaky?
LC Packaging sa osobitne špecializuje aj na recykláciu veľkoobjemových vakov. Podporujeme našich zákazníkov v tom, aby mysleli ekonomicky a využívali naše prírodné zdroje (olej) a radi s nimi prekonzultujeme dostupné riešenia. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite sem.

Môžeme si u vás kúpiť obalové produkty, ak pôsobíme v krajine, kde spoločnosť LC Packaging nemá zastúpenie?
Samozrejme, že môžete! LC Packaging International so sídlom v Nieuwerkerku v Holandsku vybaví všetky vaše požiadavky. Ak pôsobíte v niektorej z afrických krajín, môžete tiež kontaktovať našu pobočku LC Packaging Afrika v Leuvene, Belgicku.

Kde nájdem vaše všeobecné obchodné podmienky?
Naše všeobecné obchodné podmienky (platné len pre Holandsko) nájdete a môžete si ich stiahnuť tu. Ak si želáte, aby sme vám ich zaslali, kontaktujte nás tu.

Kam môžem adresovať reklamáciu?
Spoločnosť LC Packaging má pokročilý online systém na vybavovanie reklamácií. Vďaka tomu môžeme efektívne vyriešiť všetky reklamácie a zlepšiť naše interné postupy. Ak máte reklamáciu, môžete sa obrátiť priamo na nášho zástupcu alebo podporu predaja. Ak neviete, koho máte kontaktovať, môžete svoju reklamáciu podať tu a my vás budeme čo najskôr kontaktovať.

Sú na vašom webovom sídle uvedené všetky položky?
Určite nie.  Do rôznych krajín a odvetví dodávame aj špeciálne výrobky, ktoré nie vždy nájdete na našom webovom sídle.
 
Vyrába spoločnosť LC Packaging všetky produkty, ktoré predáva, sama?
Spoločnosť LC Packaging sama vyrába veľkoobjemové vaky a obaly z vlnitej lepenky prostredníctvom vertikálnej integrácie svojich divízií.  Všetky ostatné položky vyrábajú naši výrobní partneri podľa našich pokynov.
 
Akým spôsobom kontrolujte kvalitu dodávaných výrobkov?
Spoločnosť LC Packaging má vlastné oddelenie kontroly kvality, kde zamestnanci vykonávajú výhradne kontrolu kvality. Okrem toho sme vám k dispozícii v našich (vlastných) výrobných závodoch počas celého roka.

Supporting your products

 
© 2019 LC Packaging