Kariéra

Ak si podáte žiadosť o prijatie do zamestnania v spoločnosti LC Packaging, môžete si vybudovať životnú kariéru. Naše predstavenstvo, ako aj zamestnanci, sú známi svojim odhodlaním, spoľahlivosťou a lojálnosťou. Väčšina zamestnancov u nás pracuje už mnoho rokov. Naša organizácia preto ponúka množstvo kariérnych možností. Nemáme fixné chodníčky, po ktorých sa dá vyšliapať na vrchol, avšak ponúkame mnoho príležitostí, ktoré sa dajú využiť. Naši zamestnanci sa presúvajú v rámci pozícií, aby sa posunuli ďalej alebo aby postúpili na rebríčku.

Naše pracovné prostredie
V spoločnosti LC Packaging vládne neformálne pracovné prostredie a rozhodne nepodporujeme nezmyselnú pracovnú mentalitu. Vďaka rozsiahlej organizačnej štruktúre je každý dostupný. Môžete napríklad kedykoľvek vstúpiť do kancelárie nášho riaditeľa Lucasa Lammersa.

Pracovné príležitosti

 

Sledujte nás na sociálnych sieťach
Chcete sa pozrieť do zákulisia spoločnosti LC Packaging? Sledujte nás na Facebooku alebo navštívte stránku našej spoločnosti na sieti LinkedIn.

Všeobecné žiadosti o prijatie do zamestnanie
Žiadosti o prijatie do zamestnania nám, samozrejme, môžete posielať aj v prípade záujmu o iné pozície. Ak máte záujem u nás pracovať,vyplňte tento formulár a pripojte svoju žiadosť a životopis a zašlite ho na oddelenie ľudských zdrojov. Tešíme sa na vaše správy.

Supporting your products

 
© 2019 LC Packaging