Naše hodnoty

Odhodlanie, spoľahlivosť a lojálnosť; to sú naše tri základné hodnoty, ktoré sú pre nás samozrejmosťou. Tieto hodnoty poukazujú na to, kým sme, ako pracujeme, ako jednáme s vami, našimi zákazníkmi, a ako spolupracujeme s našimi výrobnými partnermi. Stručne povedané, poukazujú na to, aké je naše postavenie v spoločnosti ako organizácie.

Naše odhodlanie, spoľahlivosť a lojálnosť nás robia tým, kým sme: lídrom na trhu v oblasti obalových materiálov pre poľnohospodárstvo a veľkoobjemových vakov (big bag/jumbo bag). Sme hrdí na to, že to neustále dokazujeme.

   

Odhodlanie

Ak budete spolupracovať so spoločnosťou LC Packaging, stretnete len odhodlaných zamestnancov. Do našej práce vkladáme 100% úsilie s jediným cieľom: dosiahnuť, aby ste vy, náš zákazník, boli spokojný.

 

Spoľahlivosť

Ako náš zákazník s nami môžete vždy rátať. Nech sa stane čokoľvek. Vyriešime všetky problémy, ktorým budeme spoločne čeliť;– to vám môžeme, spolu s našimi spoľahlivými zamestnancami, zaručiť.

 

Loyal

Sme lojálni rovnako k vám, našim zákazníkom, ako aj k našim dodávateľom (ktorých skôr nazývame ‘výrobnými partnermi’). S niektorými spoločnosťami spolupracujeme už vyše päťdesiat rokov.

Supporting your products

 
© 2020 LC Packaging