Odkaz riaditeľa spoločnosti

Vážení návštevníci,

s radosťou vás vítam na stránkach spoločnosti LC Packaging. Náš rodinný podnik je aktívny v oblasti obalového priemyslu už po štyri generácie. Keď môj prastarý otec založil v roku 1923 túto spoločnosť, jej jedinou činnosťou bol nákup, predaj a úprava použitých jutových vriec. Od tej doby sa ponuka našich služieb značne rozšírila, avšak stále sa sústreďuje okolo baliacich materiálov; pričom sa špecializuje najmä na oblasť poľnohospodárstva a veľkoobjemových vakov (big bag/jumbo bag).

Výroba a distribúcia
Dnes dovážame obalové materiály a plníme úlohu výrobcu aj distribútora. Táto úloha vznikla vďaka našim vlastným  závodom na výrobu veľkoobjemových vakov a dvoch závodov na výrobu produktov z vlnitej lepenky. Vlastníkom závodov na výrobu produktov z vlnitej lepenky je spoločnosť Pacapime nv, ktorá je vlastníkom 50% podielu spoločnosti LC Packaging od roku 2003.

Garantované doručenie
Náš rodinný podnik má kancelárske a výrobné priestory v 16 krajinách celého sveta. Vďaka kapacite na uskladnenie prevyšujúcej 70 000 m² a širokej distribučnej sieti dokážeme zaručene dodať všetky objednávky,–aj uprostred sezóny a to načas.

Líder v oblasti poľnohospodárstva a veľkoobjemových vakov
Práve preto sme a aj naďalej budeme vedúcou spoločnosťou v oblasti obalov pre poľnohospodárstvo a veľkoobjemových vakov. Spoločnosť LC Packaging is je tým pravým partnerom, ktorý dokáže dodať vysokokvalitné služby akejkoľvek spoločnosti na svete podľa jej požiadaviek.

Na týchto stránkach nájdete všetky informácie o našich výrobkoch a službách. Ak sa budete chcieť dozvedieť viac, kontaktujte nás. S radosťou s vami prediskutujeme vaše možnosti.

Dúfame, že sa čoskoro uvidíme.

Lucas Lammers
Riaditeľ spoločnosti LC Packaging

Supporting your products

 
© 2020 LC Packaging