Tlač s použitím správnej technológie

Ak chcete svoje produkty propagovať a zabezpečiť ich viditeľnosť, dobrá potlač je základ. Či už si želáte pridať na ne logo, čiarový kód alebo viacfarebnú potlač, divízia LC Packaging CARDBOARD vám ochotne poradí, aký povrch alebo povrchová úprava sú najvhodnejšie.

Flexotlač
Flexotlač je najčastejšou formou tlače v oblasti obalov z vlnitej lepenky. Používame farby na báze vody.

Vysokokvalitná tlač
Vysokokvalitná tlač sa vykonáva pomocou špeciálnych flexografických tlačiarní a zabezpečuje vyššiu kvalitu tlače než flexografia. Táto precízna technológia, ktorej výsledkom je vysokokvalitná potlač, je ideálna pre produkty, kde sa vyžaduje potlač s kvalitou fotografie.

Ofsetová tlač
Off set display example LC PackagingOfsetová tlač umožňuje tlač obrázkov s jasnými farbami a najlepším pomerom ceny a kvality. Obaly s ofsetovou potlačou rozprávajú príbeh vašich produktov, zvyšujú rozlíšiteľnosť produktov, prispievajú k skúsenostiam značky, prihovárajú sa k zákazníkom, plnia potreby, lákajú a majú pozitívny vplyv na odlíšiteľnosť vašej značky a tržby.

Predtlačený papier
Ak je potrebné tlačiť na veľké množstvo obalov, často sa využíva predtlačený papier, teda predtlačená a spracovaná vonkajšia vrstva papiera, ktorá sa pripraví ešte pred výrobou kartónových obalov. Predtlačený papier sa môže používať pri sezónnej špičke, aby sa splnil potrebný objem výroby.

Špeciálna povrchová úprava
Pridaním dodatočnej vrstvy na obal môžeme dosiahnuť, že vaše krabice budú antistatické, vodovzdorné alebo odolné proti oxidácii.

Supporting your products

 
© 2020 LC Packaging